JVC XS-EP514B - vakarėlių kolonėlė, juoda
JVC XS-EP514B - vakarėlių kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šviesos efektai | Taip |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 67 W |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 16 valandų |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Gylis | 316 mm |
| Ūgis | 625 mm |
| Svoris | 9,1 kg |
| Plotis | 280 mm |
| Maksimali temperatūra | 35°C |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Minimali darbinė temperatūra | -5 °C |
| Karaokė | Taip |
| Tikrojo belaidžio stereo (TWS) technologija | Taip |
| Pakuotės turinys | 1 garsiakalbis, Mikrofonas, Vartotojo vadovas, Nuotolinio valdymo pultas x 1, Maitinimo kabelis |
| FM imtuvas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | MP3 |
| RMS vardinė galia | 150 W |
| Ausinių dažnis | 40–20000 Hz |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Mikrofono įvesties lizdas 6,3 mm | Taip |
| USB A tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ profiliai | A2DP |
| AUX įvestis | Taip |
| Išorinės antenos įvestis | Taip |
| 6,35 mm (1,4 colio) įvestis | 1 |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| USB prievadas | Taip |
| Įspėjimai | Gaminyje yra baterijų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai. Išmeskite jas į atitinkamus surinkimo punktus. Nelaikyti atviros liepsnos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |