JVC XS-EP514B - vakarėlių kolonėlė, juoda
JVC XS-EP514B - vakarėlių kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Light effects | Yes |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Power consumption (typical) | 67 W |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery life (max) | 16 hours |
| Depth | 316 mm |
| Width | 280 mm |
| Height | 625 mm |
| Weight | 9.1 kg |
| Maximum temperature | 35°C |
| Karaoke | Yes |
| Minimum operating temperature | -5 °C |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Package contents | Microphone, Speaker x 1, User manual, Power cable, Remote control pendant x 1 |
| Audio formats supported | MP3 |
| RMS rated power | 150 W |
| FM band range | 87.5 - 108 MHz |
| Headphone frequency | 40 - 20000 Hz |
| FM tuner | Yes |
| Mic input Jack 6.3mm | Yes |
| Number of USB Type A ports | 1 |
| Bluetooth version | 5.0 |
| AUX in | Yes |
| USB port | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 6.35 mm (1 4-inch) input | 1 |
| External antenna input | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Warnings | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |