SQUEAK KARAOKE GARSIAKARIASIS HARMONY BT 5.0 SQ1004
SQUEAK KARAOKE GARSIAKARIASIS HARMONY BT 5.0 SQ1004
























SQUEAK KARAOKE GARSIAKARIASIS HARMONY BT 5.0 SQ1004
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Apšvietimo LED | Taip |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 8 val. |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Ūgis | 400 mm |
| Gylis | 163 mm |
| Plotis | 163 mm |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| FM radijas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | MP3 |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Instrukcijų lapas | Taip |
| Pridedami laidai | PAGALBA, USB laidas |
| Mikrofono įėjimas | Taip, Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Dažnių diapazonas | 100–20000 Hz |
| RMS vardinė galia | 40 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| AUX įvestis | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| USB įkrovimo prievadas | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Nelaikyti atviros liepsnos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gaminyje yra baterijų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai. Išmeskite jas į atitinkamus surinkimo punktus. |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |