Esperanza FOLK stereo nešiojamasis garsiakalbis juodas 6 W
Esperanza FOLK stereo nešiojamasis garsiakalbis juodas 6 W







Esperanza FOLK stereo nešiojamasis garsiakalbis juodas 6 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto dizainas | Stačiakampis |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Nešimo rankena(-os) | Taip |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijos talpa | 800 mAh |
| Nuolatinės įėjimo įtampa | 5 V |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Svoris | 330 g |
| Gylis | 64 mm |
| Ūgis | 40 mm |
| Plotis | 200 mm |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| FM radijas | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Dažnių diapazonas | 280–16000 Hz |
| RMS vardinė galia | 6 W |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| USB jungties tipas | USB A tipo, Mikro USB |
| „Bluetooth“ | Taip |
| USB jungtis | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| „Bluetooth“ profiliai | A2DP, HSP, AVRCP, HFP |
| USB įkrovimo prievadas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 4.1 |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Vairuotojų skaičius | 2 |