Vaflinė keptuvė Ravanson GR-7030 (1100W; juoda)
Vaflinė keptuvė Ravanson GR-7030 (1100W; juoda)



Vaflinė keptuvė Ravanson GR-7030 (1100W; juoda)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo tipas | Rankenėlė |
| Nelipni danga | Taip |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| Vaflinė forma | Keturkampis |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Nerūdijantis plienas |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Vaflių skaičius | 4 vafliai |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| LED indikatoriai | Galia |
| Lengva valyti | Taip |
| Galia | 1100 W |
| Ūgis | 103 mm |
| Gylis | 245,5 mm |
| Svoris | 2,12 kg |
| Plotis | 323 mm |