Clatronic ST 3778 sumuštinių keptuvė 750 W Juoda, Nerūdijantis plienas
Clatronic ST 3778 sumuštinių keptuvė 750 W Juoda, Nerūdijantis plienas




Clatronic ST 3778 sumuštinių keptuvė 750 W Juoda, Nerūdijantis plienas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nelipni danga | Taip |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas, Juoda |
| Vaflių kepimas | Ne |
| Guminės pėdelės | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Sumuštinių skaičius | 2 |
| Grilis | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galia | 750 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Svoris | 1,2 kg |
| Ūgis | 95 mm |
| Gylis | 235 mm |
| Plotis | 235 mm |
| Rankinis | Taip |