Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black, Stainless steel
Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black, Stainless steel




Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black, Stainless steel
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Non-stick coating | Yes |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Waffle making | No |
| Rubber feet | Yes |
| Indication light | Yes |
| Number of sandwiches | 2 |
| Grilling | No |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 750 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Weight | 1.2 kg |
| Height | 95 mm |
| Depth | 235 mm |
| Width | 235 mm |
| Manual | Yes |