Bosch BGC21X300 vakuuminis cilindrinis vakuuminis sausas 550 W be maišelio
Bosch BGC21X300 vakuuminis cilindrinis vakuuminis sausas 550 W be maišelio




Bosch BGC21X300 vakuuminis cilindrinis vakuuminis sausas 550 W be maišelio
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valymo tipas | Sausas |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Lanksti žarna | Taip |
| Ištraukiamas kabelis | Taip |
| Laido ilgis | 0,7 m |
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vamzdžio tipas | Teleskopinis |
| Maksimali įėjimo galia | 550 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Dabartinis | 10 A |
| Gylis | 446 mm |
| Svoris | 6,2 kg |
| Ūgis | 290 mm |
| Svoris (be priedų) | 4,7 kg |
| Plotis | 301 mm |
| Valomi paviršiai | Kilimas, Kietos grindys |
| Triukšmo lygis | 76 dB |
| HEPA filtravimo sistema | Taip |
| Tinkamas naudojimas | Pradžia |
| Vakuuminis oro filtravimas | Alergijos filtras |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Veikimo spindulys | 10 metrų |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |