Remington AC9096 Studio Silk Red 2400 W
Remington AC9096 Studio Silk Red 2400 W



Remington AC9096 Studio Silk Red 2400 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Raudona |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Pakabinamas | Taip |
| Laido ilgis | 3 m |
| Galia | 2400 W |
| Oro greitis | 2333 m/s |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Greičių skaičius | 3 |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |