

Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Lengvai išdžiovinkite ir formuokite plaukus
Šis „Philips Essential“ plaukų džiovintuvas pasižymi tobulu džiovinimo ir formavimo galios balansu. Džiovintuvas yra kompaktiškas ir gali būti lengvai naudojamas namuose arba pasiimti su savimi. Gaukite norimus gražius ir švelnius rezultatus, kad ir kur eitumėte.
| Santrauka | „Philips Essential Care BHD003/00“. Variklio tipas: DC. Produkto spalva: Rožinė, Balta, Laido ilgis: 1,8 m. Maitinimas: 1400 W, AC įėjimo įtampa: 220-240 V |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,077 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,22 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,112 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1400 W |
| Šalto oro funkcija | Ne |
| Joninė funkcija | Ne |
| Variklio tipas | DC |
| Šildymo lygių skaičius | 1 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Kompaktiškas dizainas | Taip |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Sukurta kelionėms | Taip |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Produkto spalva | Rožinė/balta |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001897 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,418 kg |