Concept KF1325 plaukų formavimo įrankis Garbanojimo lygintuvas Warm Grey 600 W 1,65 m
Concept KF1325 plaukų formavimo įrankis Garbanojimo lygintuvas Warm Grey 600 W 1,65 m












Concept KF1325 plaukų formavimo įrankis Garbanojimo lygintuvas Warm Grey 600 W 1,65 m
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Pilka |
| Pakabinamas | Taip |
| Galia | 600 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 76 mm |
| Ūgis | 423 mm |
| Svoris | 420 g |
| Šepetėlio galvutės 2 skersmuo | 2 cm |
| Plotis | 53 mm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 3 cm |
| Tipas | Garbanojimo geležis |
| Technologijos | Šilta |
| Joninė funkcija | Ne |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Triukšmo lygis | 67 dB |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 3 vnt. |
| Laido ilgis | 1,65 m |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Pasukamas laidas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Belaidis | Ne |