NATEC NMY-1988 pelė, A tipo USB optinė
NATEC NMY-1988 pelė, A tipo USB optinė









NATEC NMY-1988 pelė, A tipo USB optinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ūgis | 36 mm |
| Plotis | 62 mm |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Tikslas | Biuras |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Svoris | 69 g |
| Ilgis | 117 mm |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |