NATEC NMY-1988 mouse USB Type-A Optical
NATEC NMY-1988 mouse USB Type-A Optical









NATEC NMY-1988 mouse USB Type-A Optical
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Height | 36 mm |
| Width | 62 mm |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Purpose | Office |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Weight | 69 g |
| Length | 117 mm |
| Movement resolution | 1000 DPI |