- Prekė sandėlyje
NATEC NMY-1988 pelė, A tipo USB optinė
NATEC NMY-1988 pelė, A tipo USB optinė









NATEC NMY-1988 pelė, A tipo USB optinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Device interface | USB Type-A |
| Weight | 69 g |
| Movement detection technology | Optical |
| Width | 62 mm |
| Buttons quantity | 3 |
| Height | 36 mm |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Purpose | Office |
| Length | 117 mm |
| Scroll type | Wheel |