- Prekė sandelyje
Indaplovė WHIRLPOOL WSFO 3023 PF
Indaplovė WHIRLPOOL WSFO 3023 PF
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WSFO 3023 PF |
| Plotis | 45 cm, 450 mm. |
| Gylis | 59 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Svoris | 39.5 kg, 41.5 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 212 kWh |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9 l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Metinės vandens sąnaudos | 2520 l |
| Indaplovės tipas | Laisvai pastatoma |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 43 dB. Programos "eco" trukmė- 240 min |
| Programų skaičius | 7 |
| Plovimo programos | Greitas plovimas, Delikatus plovimas, Intensyvus plovimas, Išankstinis skalavimas |
| Indikatoriai | Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Automatinis atsidarymas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Теchnologija 6TH SENSE |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 590 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |