Benq RD240Q 24.1" IPS 16:10 9H.LLXLA.TBE
Benq RD240Q 24.1" IPS 16:10 9H.LLXLA.TBE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Benq |
| Svoris | 8 kg. |
| Gylis | 0,504 m. |
| Plotis | 0,222 m. |
| Ūgis | 0,774 m. |
| MON01 Ekrano dydis | 24,1 colio (61 cm) |
| MON03 Ekrano skiriamoji geba | 2560x1600 |
| MON07 Žiūrėjimo kampas (horizontalus / vertikalus) | 178 / 178 |
| MON06 Ryškumas | 300 |
| MON08 Atsakymo laikas | 5 |
| MON02 ekrano technologija | IPS |
| MON10 garantija asmenims | 2 metai |
| Vaizdo santykis | 16:10 |
| Monitoriaus reguliavimas | Ne, Yra |
| VGA (D-Sub) | Nėra |
| DVI | Nėra |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 2 x USB C tipo |
| TV imtuvas | Nėra |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yra |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| USB A tipo | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| MON09 Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| VESA laikiklis | 100 x 100 mm |
| Ekrano tipas | Matinis (apsauginis nuo akinimo) |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Nėra |
| „nVidia G-Sync“ | Nėra |
| Ekrano skiriamosios gebos tipas | WQXGA |
| Žaidimų monitoriai | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 2 metai |
| „Bluetooth“ | Nėra |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Atnaujintas monitorius | Nėra |
| Energijos suvartojimo klasė | E |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 21 kWh |
| Ekrano dydis | 21–24,9 colio |
| Atnaujinimo dažnis | Iki 70 Hz |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Plotis (su stovu) | 533 mm |
| Gylis (su stovu) | 228,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 521,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,6 kg |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Nominali (RMS) galia | 4W |