Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
109 klavišų lanksti silikoninė klaviatūra
Atsparus vandeniui, dulkėms, rūgštims ir šarmams
Kompaktiškas dydis supakuotas, idealiai tinka kelionėms
Visiškai tylus rašymas
| Santrauka | Gembird KB-109F-B. Ryšio technologija: Vielinis, Įrenginio sąsaja: USB + PS/2, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 109. Laido ilgis: 1,5 m. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=5485 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,145 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,1 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB + PS/2 |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 109 |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Silikonas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 495 x 12 x 138 mm |
| Klaviatūros svoris | 300 g |
| Pakuotės gylis | 110 mm |
| Pakuotės aukštis | 150 mm |
| Pakuotės svoris | 380 g |
| Pakuotės plotis | 110 mm |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Windows 98SE“, „ME“, „2000“, „XP“, „2003“, „Vista“, „Windows 7“ |
| Vidinis | Ne |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 30 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001151 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,26 kg |