SYTA MICHA šuniuko kramtomasis kaulas - šuns kramtukas - 13,5 cm
SYTA MICHA šuniuko kramtomasis kaulas - šuns kramtukas - 13,5 cm
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Papildomos funkcijos | Augimo laikotarpis, Senjorams Dantų |
| Gardėsio tipas | Natūralus, Kramtukai, kaulai |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Sezoninis pasiūlymas | Pavasaris, Vasara su savo augintiniu |
| Augintinio amžius | Jaunesnysis, Vyresnysis |
| Veislės dydis | Didelė veislė 25–45 kg, Vidutinės veislės 10–25 kg, Mažos veislės 5–10 kg |
| Pakuotės tipas | Plastikinės pakuotės |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Kategorija | Šuniui |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Produkto kategorija | Gydyti |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Dantų akmenų susidarymo ir jų pakartotinio susidarymo prevencija |
| Be cukraus | Nėra duomenų |
| Be konservantų | Taip |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Be glitimo | Taip |
| Augintinio gyvenimo etapas | Šuniukai (vyresni nei 4 mėnesiai) |
| Poveikis sveikatai | Švarūs dantys, gaivus burnos kvapas |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Šunų veislė | Bet kokia veislė |
| Naminių gyvūnėlių ėdalo skonis | Jautienos oda, Menkė |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2–80 kg) |
| Be sojos | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Nevartoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
| Baltymai | 93% |
| Riebalų kiekis | 1,4% |
| Žali pelenai | 1,2% |