ROTHO Basic - ploviklio talpa - 9l
ROTHO Basic - ploviklio talpa - 9l






ROTHO Basic - ploviklio talpa - 9l
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vidinė talpa | 9 litrai |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Produkto spalva | Skaidrus, Balta |
| Pakabos anga | Taip |
| Dangtis | Taip |
| Produkto kategorija | Konteineris |
| Kategorija | Žmonėms |
| Svoris | 300 g |
| Ūgis | 275 mm |
| Gylis | 230 mm |
| Plotis | 225 mm |
| Svorio diapazonas | 201–499 g |
| Įspėjimai | Reguliariai valykite gaminį, kad užtikrintumėte higieną. Produktas turėtų būti naudojamas pagal paskirtį. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. |