ProfiCare PC-IPL 3024 rožinė, balta
ProfiCare PC-IPL 3024 rožinė, balta





ProfiCare PC-IPL 3024 rožinė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kūno sritys | Užpakalinė šlaunis, Vidinė viršutinių rankų pusė, Bikinis |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Drėgnai ir sausai | Ne |
| Produkto spalva | Rožinė, Balta |
| Aušinimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Plaukiojanti galva | Ne |
| Tinka trumpiems plaukams | Taip |
| Žoliapjovė | Ne |
| Šviesos srautas | 4 J/cm² |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Ūgis | 139 mm |
| Svoris | 40 g |
| Gylis | 47 mm |
| Plotis | 80 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |