-
−3%
Maestro MR-062 elektrinis virdulys, juodas, stiklinis, 1,2 l
Maestro MR-062 elektrinis virdulys, juodas, stiklinis, 1,2 l






Maestro MR-062 elektrinis virdulys, juodas, stiklinis, 1,2 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens bako talpa | 1,2 l |
| Produkto spalva | Juoda, Skaidrus |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Maksimali galia | 1630 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |