MAESTRO MR-049 elektrinis virdulys
MAESTRO MR-049 elektrinis virdulys








MAESTRO MR-049 elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Temperatūros palaikymo funkcija | Taip |
| Temperatūros diapazonas (TT) | 40–100 °C |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Savybės | Virdulio vidus: nerūdijantis plienas 18/10 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Dviguba siena | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Skaidrus |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maksimali galia | 2200 W |
| Minimali galia | 1850 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |