- In stock.
DRYER BRUSH M4YM3002 ELX
DRYER BRUSH M4YM3002 ELX


DRYER BRUSH M4YM3002 ELX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ELECTROLUX, Electrolux |
| Length | 15.1 cm, 28 mm. |
| Width | 3.1 cm, 108 mm. |
| Thickness | 2.2 cm |
| Material | Metal |
| Units per package | 1 |
| Additional information | A brush for cleaning the dryer condenser, will improve its performance. It is easy to use. It is made of high quality aluminum alloy and stainless steel. The brush will help keep your dryer cleaner and ensure its durability |
| Weight | 0.32 kg. |
| Height | 215 mm. |
| Country of manufacture | CN |