- Prekė sandelyje
ŠEPETĖLIS DŽIOV KOND VALYM M4YM3002 ELX
ŠEPETĖLIS DŽIOV KOND VALYM M4YM3002 ELX


ŠEPETĖLIS DŽIOV KOND VALYM M4YM3002 ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Ilgis | 15.1 cm, 28 mm. |
| Plotis | 3.1 cm, 108 mm. |
| Storis | 2.2 cm |
| Medžiaga | Metalas |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Papildoma informacija | Šepetėlis džiovyklės kondensatoriaus valymui, pagerins jos našumą. Juo lengva naudotis. Jis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio ir nerūdijančio plieno. Šepetėlis padės išlaikyti Jūsų džiovyklę švaresnę ir užtikrinti ilgaamžiškumą |
| Svoris | 0.32 kg. |
| Aukštis | 215 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |