- In stock.
-
−3%
TV Samsung QE75QN80FAUXXH, QLED, 75 "
TV Samsung QE75QN80FAUXXH, QLED, 75 "
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Width | 167.06 cm, 169 mm. |
| Depth | 4.71 cm |
| Depth with stand | 33.15 cm |
| Height | 95.83 cm, 1075 mm. |
| Height with stand | 101.56 cm |
| Weight | 33.5 kg, 44.5674 kg. |
| Weight without stand | 32.2 kg |
| Color | Black color |
| Energy efficiency class | F |
| Screen type | Mini-LED |
| Screen diagonal | 75 inches |
| Screen resolution type | 4K QLED |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 100Hz |
| Sound power | 30W |
| Digital receiver type | DVB-T2CS2 |
| Number of HDMI ports | 4. 3.5mm headphone jack- No |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| WiDi interface | No |
| Bluetooth interface | Yes. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Tizen OS |
| VESA standard | 400x400 |
| DLNA | No |
| NFC | No |
| Backlight | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 1822 mm. |
| Country of manufacture | HU |