- Prekė sandelyje
-
−3%
TELEVIZORIUS QE75QN80FAUXXH SAMSUNG
TELEVIZORIUS QE75QN80FAUXXH SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 167.06 cm, 169 mm. |
| Gylis | 4.71 cm |
| Gylis su stovu | 33.15 cm |
| Aukštis | 95.83 cm, 1075 mm. |
| Aukštis su stovu | 101.56 cm |
| Svoris | 33.5 kg, 44.5674 kg. |
| Svoris be stovo | 32.2 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 75 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 100 Hz |
| Garso galia | 30 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | 400 x 400 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 1822 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |