- In stock
TV Samsung QE32LS03CBUXXH, QLED, 32 "
TV Samsung QE32LS03CBUXXH, QLED, 32 "
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Width | 72.73 cm, 119 mm. |
| Depth | 2.55 cm |
| Depth with stand | 14.33 cm |
| Height | 42.68 cm, 507 mm. |
| Height with stand | 45.19 cm |
| Weight | 5.2 kg, 7.8 kg. |
| Weight without stand | 5.1 kg |
| Color | Black color |
| Power | 55W |
| Voltage | 220 - 240V |
| Energy efficiency class | F |
| Standby power consumption | 0.5W |
| Screen type | UHD/QNED/QLED |
| Screen diagonal | 32 inches |
| Screen resolution type | HD |
| Screen resolution | Full HD (1920 x 1080) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 50Hz |
| Sound power | 20W |
| Image enhancement systems | HDR. HDR 10+. Micro Dimming Pro. Number of USB 2.0 ports - 2 |
| Sound system | Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Processor model | Hyper Real |
| Digital receiver type | DVB-T2CS2 |
| Number of HDMI ports | 2. 3.5mm headphone jack- No |
| WiFi interface | Yes |
| Ethernet LAN (RJ | 45) socket- No |
| WiDi interface | No |
| Bluetooth interface | Yes |
| Other connections | CI, RF, Digital optical audio out, Anynet + (HDMI-CEC). Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Tizen OS |
| VESA standard | - |
| DLNA | Yes |
| NFC | No |
| Backlight | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Year of manufacture | 2023 |
| Additional information | Frames are not included (must be purchased separately) |
| Length | 815 mm. |
| Country of manufacture | HU |