- Prekė sandėlyje
TELEVIZORIUS QE32LS03CBUXXH SAMSUNG
TELEVIZORIUS QE32LS03CBUXXH SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 72.73 cm, 119 mm. |
| Gylis | 2.55 cm |
| Gylis su stovu | 14.33 cm |
| Aukštis | 42.68 cm, 507 mm. |
| Aukštis su stovu | 45.19 cm |
| Svoris | 5.2 kg, 7.8 kg. |
| Svoris be stovo | 5.1 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 55 W |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 32 in |
| Ekrano raiškos tipas | FHD |
| Ekrano raiška | Full HD (1920 x 1080) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 50 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR. HDR 10+. Micro Dimming Pro. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Procesoriaus modelis | Hyper Real |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| HDMI lizdų skaičius | 2. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | CI, RF, Skaitmeninis optinis audio išėjimas, Anynet + (HDMI-CEC). "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | - |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Gamybos metai | 2023 |
| Papildoma informacija | Rėmeliai neįeina į komplektaciją (juos reikia pirkti atskirai) |
| Ilgis | 815 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |