- In stock
TV Philips
TV Philips
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Width | 145 cm, 1660mm. |
| Depth | 5.8 cm |
| Depth with stand | 28 cm |
| Height | 83.3 cm, 1045 mm. |
| Height with stand | 85 cm |
| Weight | 24.4 kg, 29.5 kg. |
| Weight without stand | 24 kg |
| Color | Black color |
| Voltage | 220 - 240V |
| Energy efficiency class | F |
| Standby power consumption | 0.5W |
| Screen type | OLED |
| Screen diagonal | 65 inches |
| Screen resolution type | 4K UHD |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 120Hz |
| Sound power | 20 W. Internal memory, GB- 8. Number of USB 2.0 ports- 1 |
| Sound system | 2.0 (Stereo) |
| Digital receiver type | DVB - T2 / HEVC. Number of USB 3.x ports - 1 |
| Number of HDMI ports | 4 |
| HDMI jack type | Standard Type A, HDMI 2.0, HDMI 2.1. 3.5mm headphone jack - Yes |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | Yes |
| Ethernet LAN (RJ | 45) socket- Yes |
| WiDi interface | No |
| Optical audio connector | Yes |
| Bluetooth interface | Yes |
| Other connections | Wi-Fi Miracast. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Other |
| VESA standard | 300x300 |
| DLNA | Yes |
| NFC | No |
| Control via smart device | Yes |
| Backlight | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Smart control panel | Yes |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| Included | Remote control, 2 x AAA batteries, table stand, power cord, quick start guide, safety instructions and legal information |
| Year of manufacture | 2024 |
| Length | 170 mm. |
| Country of manufacture | CN |