- Prekė sandėlyje
Televizorius 65OLED769/12 Philips
Televizorius 65OLED769/12 Philips
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 145 cm, 1660 mm. |
| Gylis | 5.8 cm |
| Gylis su stovu | 28 cm |
| Aukštis | 83.3 cm, 1045 mm. |
| Aukštis su stovu | 85 cm |
| Svoris | 24.4 kg, 29.5 kg. |
| Svoris be stovo | 24 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 65 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8. USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB - T2 / HEVC. USB 3.x jungčių skaičius- 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | Standartinis A tipo, HDMI 2.0, HDMI 2.1. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | Wi-Fi Miracast. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Taip |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, trumpa instrukcija, saugos instrukcijos ir teisinė informacija |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ilgis | 170 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |