- In stock.
TV 77OLED770/12 PHILIPS
TV 77OLED770/12 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Width | 177.3 cm, 200 mm. |
| Depth | 7.9 cm |
| Depth with stand | 31 cm |
| Height | 99.1 cm, 1170mm. |
| Height with stand | 101.3 cm |
| Weight | 36 kg, 45.1 kg. |
| Weight without stand | 35.5 kg |
| Color | Black color |
| Voltage | 100 - 240V |
| Energy efficiency class | F |
| Standby power consumption | 0.3W |
| Power consumption in off mode | 0W |
| Screen type | OLED |
| Screen diagonal | 77 inches |
| Screen resolution type | 4K OLED |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 120Hz |
| Sound power | 20 W. Internal memory, GB- 8 |
| Image enhancement systems | "P5 AI Intelligent Gen 7". Number of USB 2.0 ports - 1 |
| Sound system | 2.0 (Stereo) |
| Digital receiver type | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. Number of USB 3.x ports - 1 |
| Number of HDMI ports | 4 |
| HDMI jack type | HDMI eARC, Standard Type A, HDMI 2.0, HDMI 2.1 |
| S/PDIF connector | Yes. 3.5mm headphone jack - Yes |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| Ethernet LAN (RJ | 45) socket- Yes |
| WiDi interface | No |
| Bluetooth interface | Yes. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Other |
| VESA standard | 400x300 |
| DLNA | Yes |
| NFC | No |
| Control via smart device | Yes |
| Backlight | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Smart control panel | No |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| Included | 2 x AAA batteries, power cord, quick start guide, safety and legal information sheet, remote control, table stand |
| Year of manufacture | 2025 |
| Length | 1950 mm. |
| Country of manufacture | CN |