- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 77OLED770/12 PHILIPS
TELEVIZORIUS 77OLED770/12 PHILIPS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 177.3 cm, 200 mm. |
| Gylis | 7.9 cm |
| Gylis su stovu | 31 cm |
| Aukštis | 99.1 cm, 1170 mm. |
| Aukštis su stovu | 101.3 cm |
| Svoris | 36 kg, 45.1 kg. |
| Svoris be stovo | 35.5 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.3 W |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0 W |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 77 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "P5 AI Intelligent Gen 7". USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. USB 3.x jungčių skaičius- 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC, Standartinis A tipo, HDMI 2.0, HDMI 2.1 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | 2 x AAA baterijos, maitinimo laidas, trumpa instrukcija, saugos ir teisinės informacijos lapelis, nuotolinis valdymas, stalinisstovas |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 1950 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |