TV 32PQS6901 / 12 PHILIPS
Product reference: 28-8718863051580
TV 32PQS6901/12 PHILIPS
TV 32PQS6901 / 12 PHILIPS
TV 32PQS6901/12 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Prekės ženklas PHILIPS,
Philips
Plotis 71.8 cm,
197 mm.
Gylis 41.9 cm
Gylis su stovu 19.7 cm
Aukštis 44.6 cm,
447 mm.
Aukštis su stovu 44.6 cm
Svoris 3.45 kg,
4.15 kg.
Svoris be stovo 3.38 kg
Spalva Juoda sp
Įtampa 100 - 240V
Energinio efektyvumo klasė E
Energijos suvartojimas budėjimo režimu 0.5 W
Ekrano tipas LED
Ekrano įstrižainė 32 in
Ekrano raiškos tipas QLED
Ekrano raiška Full HD (1920 x 1080)
Ekrano forma Plokščias
Ekrano dažnis 60 Hz
Garso galia 12 W. Vidinė atmintis, GB- 8
Vaizdo gerinimo sistemos "Pixel Plus HD". USB 2.0 jungčių skaičius- 2
Garso sistema 2.0 (Stereo)
Skaitmeninio imtuvo tipas DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HDMI lizdų skaičius 3
HDMI lizdo tipas Standartinis A tipo
S/PDIF jungtis Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip
WiFi sąsaja Taip
WiFi Direct sąsaja Ne
Ethernet LAN (RJ 45) lizdas- Taip
WiDi sąsaja Ne
Optinė garso jungtis Taip
Bluetooth sąsaja Taip. "Smart TV"- Taip
3D funkcija Ne
Įdiegta operacinė sistema Titan OS
VESA standartas 100 x 200
DLNA Taip
NFC Ne
Foninis apšvietimas Taip
Privaloma garantija 24 mėn
Garantija juridiniams asmenims 24 mėn
Gamybos metai 2026
Ilgis 718 mm.