- Nauja
- Prekė sandėlyje
TELEVIZORIUS 32PQS6901/12 PHILIPS
TELEVIZORIUS 32PQS6901/12 PHILIPS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 71.8 cm, 197 mm. |
| Gylis | 41.9 cm |
| Gylis su stovu | 19.7 cm |
| Aukštis | 44.6 cm, 447 mm. |
| Aukštis su stovu | 44.6 cm |
| Svoris | 3.45 kg, 4.15 kg. |
| Svoris be stovo | 3.38 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 32 in |
| Ekrano raiškos tipas | QLED |
| Ekrano raiška | Full HD (1920 x 1080) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 12 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "Pixel Plus HD". USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | Standartinis A tipo |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Titan OS |
| VESA standartas | 100 x 200 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | Televizorius, nuotolinio valdymo pultas, baterijos, stovas, maitinimo laidas, vartotojo instrukcija |
| Gamybos metai | 2026 |
| Ilgis | 718 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |