TV 32LQ63006LA LG
TV 32LQ63006LA LG



TV 32LQ63006LA LG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Hello, LG |
| Width | 73.6 cm, 138 mm. |
| Depth | 8.29 cm |
| Depth with stand | 18 cm |
| Height | 43.7 cm, 504 mm. |
| Height with stand | 46.4 cm |
| Weight | 4.7 kg, 5.6 kg. |
| Weight without stand | 4.65 kg |
| Color | Black color |
| Energy efficiency class | F |
| Standby power consumption | 0.5W |
| Screen type | LED |
| Screen diagonal | 32 inches |
| Screen resolution type | HD |
| Screen resolution | Full HD (1920 x 1080) |
| Screen frequency | 60Hz |
| Sound power | 10W |
| Sound system | DTS-HD |
| Digital receiver type | DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| Number of HDMI ports | 2 |
| WiFi interface | Yes |
| Bluetooth interface | No. Smart TV - Yes |
| Installed operating system | webOS |
| VESA standard | 200x200 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Year of manufacture | 2022 |
| Length | 800mm. |
| Country of manufacture | PL |