Televizorius LG 32LQ63006LA, LED, 32 col.
Televizorius LG 32LQ63006LA, LED, 32 col.



Televizorius LG 32LQ63006LA, LED, 32 col.
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Plotis | 73.6 cm, 138 mm. |
| Gylis | 8.29 cm |
| Gylis su stovu | 18 cm |
| Aukštis | 43.7 cm, 504 mm. |
| Aukštis su stovu | 46.4 cm |
| Svoris | 4.7 kg, 5.6 kg. |
| Svoris be stovo | 4.65 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 32 in |
| Ekrano raiškos tipas | FHD |
| Ekrano raiška | Full HD (1920 x 1080) |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 10 W |
| Garso sistema | DTS HD |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| HDMI lizdų skaičius | 2 |
| WiFi sąsaja | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Ne. "Smart TV"- Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Gamybos metai | 2022 |
| Ilgis | 800 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |