Sharp 65HR7265E + CP-AWS0101 Bundle
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Sharp |
| Weight | 29.3 kg. |
| TVX01 Diagonal in inches | 65" |
| TVX04 Screen resolution | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Refresh rate | 144Hz |
| Tuner | There is |
| Sound power | 12W x 2 |
| Audio signal digital output | There is |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA size | 400 x 300 mm |