„Sharp 65HR7265E“ + CP-AWS0101 rinkinys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Aštrus |
| Svoris | 29,3 kg. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 65" |
| TVX04 ekrano raiška | Itin HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Derintuvas | Yra |
| Garso galia | 12 W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Yra |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 400 x 300 mm |