Philips 43PUS7609/12
Philips 43PUS7609/12
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Philips |
| Weight | 9.1 kg. |
| Depth | 1.07 m. |
| Width | 0.13 m. |
| Height | 0.63 m. |
| TVX01 Diagonal in inches | 43" |
| TVX04 Screen resolution | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Refresh rate | 60Hz |
| Tuner | DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2 |
| Sound power | 10W x 2 |
| Audio signal digital output | There is |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA size | 200 x 100 mm |
| Dimensions with stand (WxHxD) | 958 x 587 x 228 |
| Weight with stand | 6.7 |
| Dimensions without stand (WxHxD) | 958 x 567 x 87 |
| Weight without stand | 6.5 |
| TVX15 Guarantee for individuals | 2 years |
| TVX07 Operating system | Titan OS |
| Color | Gray, Gray |
| Voice control | Yes, There is |
| Smart Remote Control | None |
| Control via smart devices | None |
| Connecting a wireless mouse and keyboard | None |
| TVX09 Wi-Fi | Yes, built-in |
| TVX05 Micro Dimming | None |
| Ambilight | None |
| Video recording option | None |
| Picture-In-Picture | None |
| TVX11 Remote Control | Standard remote control |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energy consumption class | G |
| TVX10 Bluetooth | None |
| Screen type | Flat |
| Annual energy consumption | No information |
| Power consumption in active mode | No information |
| TVX02 Screen size (cm) | 108 |
| Micro Dimming technology | None |
| Lighting technology | None |
| Smart TV technology | There is |
| Wi-Fi support | There is |
| High dynamic range (HDR) | HDR10, HDR10+, HLG |
| TVX06 Image Processor | Pixel Precise Ultra HD |
| Sound system | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| TV type | Ultra HD |
| Smart TV platform | Other |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Energy consumption (1000 hours) | 54 |
| Mounting kit included | None |
| Energy Label Type | 5 |
| Width (without stand) | 958mm |
| Height (without stand) | 567 mm |
| Depth (without stand) | 87 mm |
| Width (with stand) | 958mm |
| Depth (with stand) | 228 mm |
| Height (with stand) | 587 mm |