Philips 43PUS7609/12
Philips 43PUS7609/12
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Philips |
| Svoris | 9,1 kg. |
| Gylis | 1,07 m. |
| Plotis | 0,13 m. |
| Ūgis | 0,63 m. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 43" |
| TVX04 ekrano raiška | Itin HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Derintuvas | DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2 |
| Garso galia | 10 W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Yra |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 200 x 100 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 958 x 587 x 228 |
| Svoris su stovu | 6.7 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 958 x 567 x 87 |
| Svoris be stovo | 6.5 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | Titan OS |
| Spalva | Pilka, Pilka |
| Balso valdymas | Taip, Yra |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Nėra |
| Valdymas išmaniaisiais įrenginiais | Nėra |
| Belaidės pelės ir klaviatūros prijungimas | Nėra |
| TVX09 belaidis internetas | Taip, įmontuota |
| TVX05 mikro pritemdymas | Nėra |
| Ambilight | Nėra |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Standartinis nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energijos suvartojimo klasė | G |
| TVX10 „Bluetooth“ | Nėra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Metinis energijos suvartojimas | Nėra informacijos |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 108 |
| Mikro pritemdymo technologija | Nėra |
| Apšvietimo technologija | Nėra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Yra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Yra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | HDR10, HDR10+, HLG |
| TVX06 vaizdo procesorius | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Garso sistema | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| Televizoriaus tipas | Itin HD |
| Išmaniosios televizijos platforma | Kita |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 54 |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Plotis (be stovo) | 958 mm |
| Aukštis (be stovo) | 567 mm |
| Gylis (be stovo) | 87 mm |
| Plotis (su stovu) | 958 mm |
| Gylis (su stovu) | 228 mm |
| Aukštis (su stovu) | 587 mm |