LG 75QNED85A3C
Product reference: 21-8806096357002
LG 75QNED85A3C
LG 75QNED85A3C
LG 75QNED85A3C
85503
Last product in warehouse
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Brand LG
Weight 20 kg.
Depth 1.9 m.
Width 0.2 m.
Height 1 m.
TVX01 Diagonāle collās 75"
TVX04 Ekrāna izšķirtspēja Ultra HD 4K (3840 x 2160)
TVX03 Atjaunošanas frekvence 144 Hz, VRR
Tūneris DVB-T2 / C / S / S2
Skaņas jauda 10 W x 2
Audio signāla digitālā izeja Optiskā
TVX12 USB 2 (USB 2.0)
TVX14 VESA izmērs 400 x 300 mm