LG 75QNED85A3C
Prekės kodas: 21-8806096357002
LG 75QNED85A3C
LG 75QNED85A3C
Prekės kodas: 21-8806096357002
LG 75QNED85A3C
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
85503
Paskutinė prekė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Brand LG
Weight 20 kg.
Depth 1.9 m.
Width 0.2 m.
Height 1 m.
TVX01 Diagonāle collās 75"
TVX04 Ekrāna izšķirtspēja Ultra HD 4K (3840 x 2160)
TVX03 Atjaunošanas frekvence 144 Hz, VRR
Tūneris DVB-T2 / C / S / S2
Skaņas jauda 10 W x 2
Audio signāla digitālā izeja Optiskā
TVX12 USB 2 (USB 2.0)
TVX14 VESA izmērs 400 x 300 mm