LG 75QNED85A3C
LG 75QNED85A3C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | LG |
| Weight | 20 kg. |
| Depth | 1.9 m. |
| Width | 0.2 m. |
| Height | 1 m. |
| TVX01 Diagonāle collās | 75" |
| TVX04 Ekrāna izšķirtspēja | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Atjaunošanas frekvence | 144 Hz, VRR |
| Tūneris | DVB-T2 / C / S / S2 |
| Skaņas jauda | 10 W x 2 |
| Audio signāla digitālā izeja | Optiskā |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA izmērs | 400 x 300 mm |