Accessories set for KIVI KidsTV "Color Frames"
Accessories set for KIVI KidsTV "Color Frames"









Accessories set for KIVI KidsTV "Color Frames"
Guarantee
36 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Accessory Name | Accessories set for KIVI KidsTV "Color Frames" |
| Compliant Devices | TV |
| Parent Products | KIVI KidsTV |
| Device Location | External |
| External Color | Multicolor |
| Fabrication Material | Plastic |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 260 mm |
| Pack Width (mm) | 220 mm |
| Pack Height (mm) | 90 mm |
| Weight | 0.939 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.773 kg |
| Pieces in pack | 234 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5999576260008 |