KIVI KidsTV 'Spalvotų rėmelių' priedų rinkinys
KIVI KidsTV 'Spalvotų rėmelių' priedų rinkinys









KIVI KidsTV 'Spalvotų rėmelių' priedų rinkinys
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Priedo pavadinimas | KIVI KidsTV „Spalvų rėmelių“ priedų rinkinys |
| Suderinami įrenginiai | Televizorius |
| Tėvų produktai | KIVI vaikų TV |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Išorinė spalva | Daugiaspalvis |
| Gamybos medžiaga | Plastikas |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 36 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 260 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 220 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 90 mm |
| Svoris | 0,939 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,773 kg |
| Vienetų pakuotėje | 234 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5999576260008 |