4LR44 batteries 6V Energizer Alkaline 544A / 28PX in a pack of 2 pcs.
Product reference: 22-7638900393354
4LR44 batteries 6V Energizer Alkaline 544A/28PX in a package of 2 pcs.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Not available
Specification:
Manufacturer code: 544A/28PX
Barcode EAN: 7638900393354
Voltage V: 6
Diameter mm: 12.95
Height mm: 25.15
Designations: 476a, 867, PX28A, 2CR1/3N, 4LR44
Price per package: (blister) 2 pcs.
Weight:0.02 kg
Depth:20 mm
Width:20 mm
Height20 mm