4LR44 baterijos 6V „Energizer Alkaline 544A / 28PX“ pakuotėje po 2 vnt.
Prekės kodas: 22-7638900393354
Prekės kodas: 22-7638900393354
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
1226
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Specifikacija:
Gamintojo kodas: 544A/28PX
Brūkšninio kodo EAN: 7638900393354
Įtampa V: 6
Skersmuo mm: 12,95
Aukštis mm: 25,15
Pavadinimai: 476a, 867, PX28A, 2CR1/3N, 4LR44
Kaina už pakuotę: (lizdinė pakuotė) 2 vnt.
Svoris:0,02 kg
Gylis:20 mm
Plotis:20 mm
Ūgis20 mm