PIPE INSULATING K-FLEX13X22 13-022 ST
Product reference: 28-8027409134350
Add to compare
648
Product in warehouse
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Not available
Prekės ženklas K-FLEX,
K-Flex
Medžiaga Lankstus elastomerinis putplastis
Ilgis 2 m,
2000 mm.
Plotis 22 mm,
49 mm.
Storis 13 mm
Vidinis skersmuo 22 mm
Eksploatavimo temperatūra -165 - 110°C
Su aliuminio folija Ne. Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk)- 0.037
Svoris 0.15 kg.
Aukštis 490 mm.