Izoliacinis vamzdis K-FLEX13X22 13-022 ST, 2 m
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | K-FLEX, K-Flex |
| Medžiaga | Lankstus elastomerinis putplastis |
| Ilgis | 2 m, 2000 mm. |
| Plotis | 22 mm, 49 mm. |
| Storis | 13 mm |
| Vidinis skersmuo | 22 mm |
| Eksploatavimo temperatūra | -165 - 110°C |
| Su aliuminio folija | Ne. Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk)- 0.037 |
| Svoris | 0.15 kg. |
| Aukštis | 490 mm. |