Izoliacinis vamzdis K-FLEX13X22 13-022 ST, 2 m
Prekės kodas: 28-8027409134350
Prekės kodas: 28-8027409134350
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
648
Prekė sandelyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Prekės ženklas K-FLEX,
K-Flex
Medžiaga Lankstus elastomerinis putplastis
Ilgis 2 m,
2000 mm.
Plotis 22 mm,
49 mm.
Storis 13 mm
Vidinis skersmuo 22 mm
Eksploatavimo temperatūra -165 - 110°C
Su aliuminio folija Ne. Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk)- 0.037
Svoris 0.15 kg.
Aukštis 490 mm.